Prekių krepšelis tuščias
-10% su kodu PERKU10* atrinktiems prekių ženklams
Išvalyti filtrus

Skutimosi reikmenys Veidui ir Kūnui


Plaukelių šalinimas yra varginanti procedūra, kuri atima nemažai laiko, o netinkamos skutimosi priemonės ar skutimuisi skirta kosmetika dar ir dirgina odą. Naudojant epiliatorių ar karštą vašką gal plaukelių ir atsikratysite ilgesniam laikui, bet tai neabejotinai vienas skausmingiausių būdų juos pašalinti. Jei kančios dėl grožio ne jums - siūlome kur kas paprastesnį, skutimosi būdą. Galite rinktis vienkartinio arba daugkartinio naudojimo skustuvus. Siekdami geresnio rezultato, atkreipkite dėmesį į skustuve esančių ašmenų kiekį. Kuo daugiau ašmenų – tuo švariau pašalinami plaukeliai.

Šiuolaikiniai, moterims skirti skutimosi reikmenys puikiai tinka ir jautriai odai. Vienkartinio naudojimo skutimosi peiliukai, naudojami kartu su jautrumą mažinančiomis skutimosi putomis. Jų dėka, skutimasis taps dar malonesniu procesu, o švelnios odos rezultatas išliks ilgesnį laiką. Kartu, siūlome įsigyti specialiai moterims sukurtą skutimosi šepetėlį, kuriuo tolygiai ir švelniai paskleisite skutimosi putas. Skutimosi peiliukai turėtų būti keičiami laiku, nes tik taip užtikrinsite, kad jūsų oda po procedūros išliktų švelni bei apsaugota nuo sudirginimo.

Jeigu pasirinkote daugkartinio naudojimo skutimosi peiliuką, kurio galvutės yra keičiamos - mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite ir šių galvučių rinkinius. Moteriškos skustuvo galvutės turi specialią želė juostelę, kuri užtikrins tolygų skustuvo slydimą.

Viena pagrindinių mūsų siūlomų naujienų – dviašmeniai skutimosi peiliukai moterims. Modernūs, tačiau iš esmės klasikiniai dviašmeniai skustuvai buvo sukurti specialiai moterims, kurios nori išskirtinės skutimosi priemonės ir siekia tobulo rezultato. Skutimosi peiliukai dviašmeniam skustuvui yra keičiami, o juos galite įsigyti internetu, mūsų elektroninėje parduotuvėje. Sklandžiai nusiskusti dviašmeniu skustuvu reikia tik šiek tiek praktikos, tačiau greitai suprasite, kad tikrai verta - skutimasis tikrai bus labai švarus, pavyks nusiskusti labai arti odos ir tam tikrai nereikės 5 peiliukų skustuvo galvučių. Dar vienas pliusas - keičiami skutimosi peiliukai  žymiai pigiau kainuoja. Specialiai moterims siūlome juos rinktis prabangiomis, rožinėmis rankenėlėmis. Pradėkite skutimosi procesą pagal plauko augimo kryptį, sudrėkinkite kojų odą šiltu vandeniu ir pakartokite tai dar vieną kartą. Paskutinį kartą atsargiai skuskite prieš plauko augimo kryptį. Plaukeliai auga skirtingu kampu, būtent dėl šios priežasties skutant reikia rasti geriausią skustuvo padėtį. Geriausią kampą tarp skustuvo ašmenų ir odos rasite jau po pirmojo skutimosi. Svarbiausia neskubėkite. Kuo atidžiau viską atliksite, tuo geresnį rezultatą pasieksite ir išvengsite žaizdų. Skuskitės naudodami visą ranką, o ne tik riešą.

Paslankiam skutimuisi reikalingos ir putos, geliai ar kremai. Jie padės geriau apsaugoti Jūsų odą nuo pažeidimų ir paraudimų, neleis įsipjauti nes sudarys palankų slydimą bei neleis plaukeliams įaugti į odą. Suminkštins ir sudrėkins. Prieš putų ar gelių naudojimą, sudrėkinkite kojas šiltame vandenyje, nušveiskite negyvas odos ląsteles ir tik tuomet naudokite skutimuisi skirtą priemonę.

Rodyti: 24 | 42 | 84