Prekių krepšelis tuščias
-10% su kodu PERKU10* atrinktiems prekių ženklams
Prekės tipas
Išvalyti filtrus

Apsauga nuo karščio


Plaukai patiria įvairų žalingą aplinkos poveikį, kuris kenkia jų grožiui ir sveikumui. Itin neigiami veiksniai – karštis ir saulė. Karštis plaukus alina dažniausiai vasarą arba atostogaujant šiltuose kraštuose, kai tiesioginiai saulės spinduliai sausina plauką, kartu pažeisdami struktūrą ir paskatindami skilinėjimą, kenkdami plaukų spalvai ir ją blukindami. Kita dažnau plaukų blizgesio praradimo priežastimi yra plaukų formavimas karštį skleidžiančiais prietaisais, dažnais džiovinimas džiovintuvu, tiesinimas ar garbanojimas. Šioje kategorijoje plaukų priežiūros priemonės, kurios padės apsisaugoti nuo tiek nuo saulės žalingo poveikio, tiek ir nuo karščio poveikio formuojant šukuoseną.

Priemonės nuo karščio ir saulės sukuria plaukams apsauginį sluoksnį, tačiau kartu neriebaluoja plauko ir nekenkio jo lankstumui bei minkštumui. Tai tiesiog priemonės, kurios maitindamos ir vertingais ingredientais apgobdamos plauką apsaugo jį nuo žalingo poveikio ir jo padarinių, tokių kaip išsausėjimas, skilinėjimas ir kt. Šias priemones naudoti ypač patariama dažytų plaukų savininkėms, nes tiek karštis, tiek saulė kenkia ryškiam plaukų atspalviui ir jį blukina. Be to, dažyti plaukai dažnai ir taip yra netekę drėgmės, todėl labai svarbu atstatyti jos balansą.

Apsaugokite savo plaukus ir galėsite džiaugtis geresne jų išvaizda. Apsauginės priemonės dažniausiai turi ir natūralių vertingų ingredientų, kurie padeda plaukams vėl suspindėti. Apsaugai nuo saulės galite rinktis specialias priemones, o taip pat šioje kategorijoje rasite ir intensyviai drėkinančių purškiamų aliejų, o taip pat losjonų, kaukių ir plaukus tausojančių šampūnų.

Rodyti: 24 | 42 | 84
1 | 2 | Kitas >
1 | 2 | Kitas >