Prekių krepšelis tuščias
-10% su kodu PERKU10* atrinktiems prekių ženklams
Išvalyti filtrus

Kolageno maisto papildai


Ši kategorija yra skirta tiems, kurie nori palaikyti savo odos, plaukų, nagų ir sąnarių sveikatą. Kolagenas yra vienas iš pagrindinių baltymų mūsų organizme, atsakingas už stiprią ir sveiką odą, plaukus, nagus bei geras sąnarių funkcijas. Su amžiumi organizmo gebėjimas gaminti kolageną mažėja, todėl kolageno papildai tampa svarbiu elementu sveiko gyvenimo būdo rūpinantis žmonėms.

Mūsų siūlomuose kolageno papilduose yra įvairių formų kolageno, pritaikytų įvairiems vartotojų poreikiams. Pavyzdžiui, hidrolizuotas kolagenas, kuris yra lengvai virškinamas ir greitai pasisavinamas, puikiai tinka odos elastingumui bei stangrumui palaikyti. Be to, mūsų asortimente rasite specializuotus kolageno papildus, skirtus sąnarių ir kaulų sveikatai, padedančius sumažinti skausmą ir uždegimą bei skatinančius sąnarių lankstumą ir judrumą.

Be sveikatinimo poveikio, kolageno papildai taip pat padeda išlaikyti jaunatvišką išvaizdą. Jie yra populiarūs tarp vartotojų, kurie nori sulėtinti odos senėjimo procesą ir pagerinti jos išvaizdą. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite kolageno papildų, kurie yra praturtinti vitaminų ir mineralų kompleksais, suteikiančiais papildomą naudą odos, plaukų ir nagų sveikatai. Šie papildai yra sukurti remiantis moksliniais tyrimais, todėl jie yra saugūs, veiksmingi ir patikimi.

Rodyti: 24 | 42 | 84