Prekių krepšelis tuščias
Su nuolaidos kodu PERKU10 neakcijinėms, atrinktoms prekėms -10% nuolaida*
Išvalyti filtrus

Birios, presuotos pudros Makiažui


Birios pudros padeda sukurti natūralaus makiažo įvaizdį ir jūsų odai suteikia natūralumo efektą. Tarp profesionalių makiažo meistrų, šios priemonės yra populiaros dėl keleto savybių. Naudojant birias pudras jūsų makiažas išliks nepakitęs visą dieną. Birios pudros lengvai padengia odą, neužkemša porų bei švelniai maskuoja odos nelygumus. Užtenka vos kelių patepimų šepetėliu, kad tolygiai padengtumėte veido odą. Šios priemonės puikiai paslepia nedideles veido dėmeles ar raudonį.

Veido makiažui naudojant birias pudras, jūs pašalinsite nepageidaujamą odos blizgėjimą. Birios pudros gali būti naudojamos siekiant profesionalaus ir ilgai išliekančio rezultato. Kitaip nei kompaktinės pudros, birios pudros yra tinkamos makiažo pagrindo fiksavimui, todėl jas galite naudoti tiek kaip makiažo pagrindą, tiek kaip makiažo pagrindo fiksavimo priemonę.

Kompaktinės pudros suteikia jūsų odai pageidaujamo spindesio ir užmaskuoja paviršinius odos nelygumus. Kompaktinės pudros efektas ant odos išsilaiko itin ilgai, apsaugo nuo nepageidaujamo blizgesio bei neužkemša porų. Kai kurios šių priemonių yra atsparios vandeniu, todėl galėsite nesirūpinti makiažu, net ir užklupus nedideliam lietui.

Kompaktinę pudrą galima dengti šepetėliu ar kempinėle. Vis dėl to, ant veido, kompaktinės pudros dažniausiai yra dengiamos kempinėle. Naudojant kempinėlę tolygiai padengsite veido odą tolygiai ir greitai, tačiau išvengsite „kaukės“ efekto. Didžioji dalis kompaktinių pudrų pakuotėje jau turi veido padengimui skirtą kempinėlę, todėl įsigijus tokią pakuotę, jums nebereikės papildomai pirkti kempinėlės. Su bet kuria kompaktine pudra galite naudoti ir daugkartinio naudojimo makiažo kempinėlę, kuri tinkamai prižiūrima jums tarnaus ilgą laiką.

Įsigyjant kompaktinę pudrą, svarbu atkreipti dėmesį į jūsų odos atspalvį. Naudojant kompaktinę pudrą, net ir kasdieninis jūsų makiažas gali atrodyti profesionaliai.

Rodyti: 24 | 42 | 84
1 | 2 | Kitas >
1 | 2 | Kitas >