Prekių krepšelis tuščias
-10% su kodu PERKU10* atrinktiems prekių ženklams
Išvalyti filtrus

Anticeliulitinės priemonės Veidui ir Kūnui


Celiulitas dažniausiai pasireiškia šlaunų, sėdmenų ir pilvo srityse. Jei ši odos būklė jus trikdo ir nusprendėte su tuo kovoti – apsišarvuokite kantrybe. Kol kas nėra jokių priemonių, kurios per trumpą laiką visiškai padėtų atsikratyti celiulito. Norint, kad celiulitas taptų mažiau matomas, reikia su tuo kantriai kovoti. Naudojant anticeliulitinės priemonės, jūs sumažinsite celiulito intensyvumą, pagerinsite savo odos būklę bei suteiksite jai elastingumo.

Kovai su celiulitu rekomenduojame naudoti įvairius kremus, gelius ir losjonus, kurie gerina jūsų odos būklę stimuliuoja poodinį sluoksnį. Naudojant šias priemones, jūs pastebimai pagerinsite savo kūno linijas. Dėka specialios priemonių sudėties, jūsų kojų ar sėdmenų oda taps lygesnė bei stangresnė. Anticeliulitinėse priemonėse esantys aliejų ekstraktai giliai sudrėkins ir pamaitins odą bei pristabdys odos senėjimo procesus.

Kovoti su celiulitu galima ir masažuojant celiulito apimtą odą. Masažo metu vyksta odos ir raumenų stimuliacija, suaktyvinama kraujotaka, todėl riebalų skaidymas vyksta kur kas greičiau. Masažo metu rekomenduojama naudoti masažo aliejus, kurie padės sumažinti trintį bei teiks drėkinimą jūsų odai.

Anticeliulitinės taurelės – tai alternatyvi celiulito gydymo priemonė. Masažuojant celiulito pažeistą odą anticeliulitinėmis taurelėmis yra suaktyvinama limfos apytaka bei kraujotaka. Tai padeda pagreitinti riebalinių sankaupų skaidymo procesą. Naudojant anticeliulitines taureles, rekomenduojama masažuojamą sritį, prieš procedūrą, ištepti trintį mažinančia želė ar stangrinamuoju kremu.

Rodyti: 24 | 42 | 84
1 | 2 | Kitas >
1 | 2 | Kitas >