Prekių krepšelis tuščias
-10% su kodu PERKU10* atrinktiems prekių ženklams
Išvalyti filtrus

Lietuviška kosmetika Veidui ir Kūnui


Ieškodami alternatyvų užsienyje gaminamai kosmetikai, vartotojai vis dažniau atsigręžia į vietinę produkciją. Ir ne veltui. Lietuviška kosmetika jau ne pirmus metus skina laurus ne tik vietinėje rinkoje, bet ir toli už jos ribų. Lietuvoje gaminama kosmetika pasižymi mums puikiai pažįstamais natūraliais ingredientais bei jų aromatais. Lietuviška ekologiška kosmetika pagrįsta moksliniais tyrimais, yra visiškai saugi, svarbiausia, savo kokybe nei kiek nenusileidžia visame pasaulyje pripažintiems kosmetikos prekių ženklams.

Grožio rinka perpildyta kosmetika iš užsienio šalių, todėl sunku išsirinkti tik mūsų odai tinkamus produktus. Norėdami išbandyti kažką naujo, lengvai pasiduodame egzotiškų produktų madoms ir įmantriems ingredientams, kurių vartojimas ar naudojimas nėra būdingas mūsų klimato zonai. Egzotiški vaisiai ar augalai gal ir nepakenks mūsų veido ar kūno odai, bet ar tikrai visada pastebime stulbinantį rezultatą, kurio taip trokštame? Lietuviškos kosmetikos gamintojai savo produktuose naudoja ne tik mums puikiai pažįstamus augalus, bet savo gaminiuose pritaiko ir naujus – biologiškai artimesnius ir veiksmingesnius visam mūsų organizmui.

Moliūgai, agurkai, juodieji serbentai, ramunėlės, avižos, varnalėšų aliejus ir daugelis kitų, mums puikiai pažįstamų ingredientų, papildyti vitaminais bei ištobulinti naujausių technologijų pagalba, padės sulėtinti odos senėjimo procesus, grąžinti drėgmę, apsisaugoti nuo saulės neigiamo poveikio, sumažinti paraudimus ar pigmentinių dėmių plitimą.

Manilla, Oda kosmetika, Driu Beauty – gamina tik aukščiausios kokybės kosmetiką moterims ir vyrams. Lietuviškos kosmetikos gamintojai gali pasiūlyti platų asortimentą kosmetikos prekių, skirtų veido bei viso kūno priežiūrai: kremus, šveitiklius, prausiklius, šampūnus, kaukes, tonikus, serumus ir net barzdos priežiūrai skirtas priemones. Geriausia lietuviška kosmetika internetu – patogu pirkti, vienu metu išsirinkti kelių Lietuvos gamintojų produktus bei saugiai ir greitai gauti siuntą į bet kurį Lietuvos paštomatą ar kurjerio pagalba -  tiesiai į namus. 

Rodyti: 24 | 42 | 84