Prekių krepšelis tuščias
-10% su kodu PERKU10* atrinktiems prekių ženklams
Išvalyti filtrus

Kojoms


Norint turėti gražias ir patrauklias kojas, visų pirma reikia pasirūpinti kojų oda. Iš pirmo žvilgsnio kojų priežiūra neatrodo sudėtingas procesas, bet  pradėjus ieškoti tinkamų priemonių ir sprendimų, galite susidurti su daugybe iššūkių. Kojų, kaip ir viso kūno odą reikia nuolat drėkinti. Odos drėkinimas apsaugos ją nuo išsausėjimo ir trūkinėjimo, padės išlaikyti elastingumą ir gražią išvaizdą. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rasti gausybę kojų odos drėkinimui ir maitinimui skirtų kaukių ir kremų. Šie produktai leis tinkamai pasirūpinti jūsų kojų oda, suteiks jai natūralų spindesį ir gaivų aromatą.

Po depiliacijos įaugantys kojų plaukeliai – kita opi kojų odos problema. Nuolat ataugantys plaukeliai yra per silpni, kad prasiskverbtų per odą, todėl jie lieka užrakinti poodiniame sluoksnyje. Šiam nemaloniam reiškiniui pašalinti rekomenduojame kojoms naudoti odos minkštinimo kremus ir losjonus arba kojoms skirtus odos šveitiklius. Šveitiklių pagalba pašalinsite negyvas odos ląsteles ir išvengsite įaugančių plaukelių.

Rūpindamiesi savo kojomis, nepamirškite ir pėdų. Nuvargusias ir po didelio krūvio patinusias kojas ir pėdas ištepkite gaivinančiu geliu, kuris atpalaiduos ir nuramins įsitempusius raumenis. Norint palepinti savo pėdas ir jas atgaivinti siūlome išbandyti pėdų kaukes. Užtruksite vos keletą minučių, o jūsų pėdų oda bus nuraminta ir giliai sudrėkinta. Pėdų šveitimas specialiais šveitikliais – tai dar vienas puikus būdas atnaujinti ir atgaivinti pėdų odą. Jie ne tik pašalins negyvas odos ląsteles, bet ir suteiks malonų aromatą ir gaivos pojūtį jūsų pėdoms.

Pamirškite varginantį odos šveitimo procesą pemzos pagalba. Kojų odos drėkinimas su mūsų    siūlomomis priemonėmis gali būti malonus, kvepiantis ir paprastas. Hemp Seed, Kocostar, Ayres ir kt. padės pamiršti visas Jus varginančias kojų problemas. 

Rodyti: 24 | 42 | 84