0prekių
Prekių krepšelis tuščias

Alterna


"Alterna" prekės ženklas gimė 1997 metais kaip alternatyvi grožio salonų grupė. Tai premium kokybės produktai su geriausiais ingredientais, kurie yra tikra revoliucija. "Alterna" priemonėmis prekiaujama visame pasaulyje ir yra laikomos prabangiomis plaukų priežiūros priemonėmi, kurios užtikrina savo sudėties grynumą ir naujausių inovacijų panaudojimą.

Nuo savo įkūrimo "Alterna" siekė itin aukštų kokybės standartų ir tam pasitelkė kosmetikos mokslą. Patentuotso technologijos ir sudėtingi procesai leido sukurti produktus, kurie plaukams užtikrina pageidaujamą rezultatą. Rinkdamiesi "Alterna" priemones galite būti tikri, kad pasinaudosite naujausiomis plaukų priežiūros technologijomis.

Natūralūs ir aukštos kokybės ingredientai užtikrina, kad su "Alterna" priemonėmis pasiektumėte puikių rezultatų. Tai prabangios formulės, kurių veiksmingumas yra moksliškai patvirtintas. "Alterna" produktuose naudojami ikrai, jūros šilkas, bambukų ir kendi aliejai. Sudėčiai naudojami natūralūs ingredientai yra ekologiškai sertifikuoti ir tausoja aplinką. Priemonėse nėra sulfatų, parabenų ir sintetinių dažiklių. Priemonės nėra bandomos su gyvūnais ir sudėtyje neturi glitimo.


Rodyti: 24 | 42 | 84