Prekių krepšelis tuščias
-10% su kodu PERKU10* atrinktiems prekių ženklams
 
Kategorijos
Naujienlaiškis

Galvos odos šveitiklių ypatumai

Galvos odos šveitikliai

Ar žinojote, kad galvos odos šveitimas yra ypatingai svarbi plaukų priežiūros rutinos dalis? Dauguma žmonių visą dėmesį skiria plaukų tausojimui, tačiau pamiršta, jog galvos oda taip pat nusipelno išskirtinės priežiūros. Nors lengva nepastebėti to, ko nematome, galvos odos sveikata gali atnešti akivaizdžių rezultatų. Jei nesirūpinsite skalpo šveitimu plaukai atrodys negyvi, susidursite su užsikimšusiais folikulais ir niežtinčia, pleiskanojančia oda. Reguliarus šveitimas gali padėti plaukams natūraliai augti storesniems, blizgesniems ir mažiau riebaluotis. Toliau išsamiau dalinamės galvos odos šveitimo privalumais.

Galvos odos šveitiklių nauda

  • Pašalinami susikaupę nešvarumai. Kai susikaupia apnašų, mūsų plaukų folikulai užsikemša ir plaukai auga ne tokie sveiki, tačiau šveitimas padeda išlaikyti švarią galvos odą. Šveitimas taip pat pašalina produktų, pavyzdžiui, plaukų lako, sauso šampūno, gelio ir kitų plaukų formavimo priemonių, sankaupas.
  • Skatinamas plaukų augimas. Palaikydami švarią ir sveiką aplinką plaukams augti, mažinate plaukų slinkimą, o pašalindami negyvas odos ląsteles skatinate galvos odos ląstelių apykaitą.
  • Išvalomi plaukų folikulai. Šveičiant galvos odą išvalomi folikulai, iš kurių auga plaukai, tad plaukai augs sveikesni ir atrodys gyvybingi bei blizgantys.
  • Apsisaugoma nuo galvos odos sausumo / pleiskanų. Skalpo šveitimas leidžia natūraliems galvos odos aliejams geriau pamaitinti ir palaikyti sveiką galvos odą bei plaukus. Tai padeda išvengti pleiskanų ir galvos odos išsausėjimo.

Kada ir kaip eksfolijuoti odą 

Kiek kartų turėtumėte šveisti galvos odą, priklauso nuo jūsų gyvenimo būdo, odos būklės ir galvos plovimo dažnumo, tačiau patariama galvos odos šveitimą atlikti ne dažniau kaip vieną ar du kartus per savaitę.

Skalpo šveitimas paprastai atliekamas ant drėgnų, ką tik išplautų plaukų. Iššukavę ir atskyrę plaukų sekcijas, šveitiklį galite tepkite ant galvos pirštų galiukais. Taip pat galite naudoti šepetį arba pirštinę, skirtą šveitimui. Nedideliais sukamaisiais judesiais pirštų galiukais švelniai pašalinkite negyvas odos ląsteles nuo galvos odos ir nuplaukite vandeniu.

Galvos odos šveitiklių tipai

Skalpo šveitikliai gali būti klasifikuojami į cheminius ir fizinius šveitiklius. Cheminiuose arba sintetiniuose šveitikliuose paprastai naudojamos rūgštys, kurios padeda pašalinti negyvas odos ląsteles. Fiziniai šveitikliai savo sudėtyje turi tam tikrų medžiagų, tokių kaip medžio anglis, jūros druska ir pan., kurios fiziškai pašalina negyvas odos ląsteles, o ne chemiškai suardo jų jungtis. Šveitiklių rūšys taip pat gali varijuoti ir pagal plaukų tipą ar turimas galvos odos problemas. 

Mūsų TOP galvos odos šveitikliai 

  • Davines SOLU šveitiklis su jūros druska – puikiai tinka visų tipų plaukams. Švelniai valo ir suteikia plaukams tekstūros.
  • Lazartigue Exfoliate Pre-Shampoo švelnus enziminis šveitiklis – detoksikuoja, prisotina plaukus deguonimi, tinka visų tipų plaukams.
  • Previa Purifying valantis galvos odos šveitiklis – pasižymi antibakteriniu poveikiu, drėkina galvos odą, tinka visų tipų plaukams.
  • Alfaparf Milano švelnus galvos odos šveitiklis – tinka pleiskanojančiai galvos odai.
  • Kevin Murphy SCALP.SPA SCRUB švelniai valantis šveitiklis – tinka visiems plaukų tipams, įskaitant ir dažytus.
  • Crescina Transdermic HFSC Re-Growth pilinguojantis šampūnas moterims ir vyrams – specialus šampūnas retėjantiems plaukams, kuris skatina fiziologinį plaukų ataugimą.

Parašykite komentarą: