Nemokamas pristatymas nuo 18 eur** pasirinkus pristatymą į siuntų terminalą
0prekių
Prekių krepšelis tuščias
 
Kategorijos
Naujienlaiškis

Kaip išsirinkti namų kvapus?

Vis sukate ir sukate galvą, ką padovanoti savo artimiesiems per Kalėdas? Žvakės ar namų kvapai niekada nenuvils, visada bus panaudoti, visada ras savo vietą namuose. Sudėtingiausias galvosūkis, kaip išrinkti tinkamus kvapus. Tikriausiai kiekvienas turime draugą, pas kurį užėjus į namus, „įnirtingai“ ieškote, kas taip užburiančiai kvepia, kas šią aplinką daro tokia ypatinga.

Galbūt, būtų nuostabu namus pripildyti jūra šviežių gėlių ir nepakartojamu jų aromatu, tačiau tai ne visada įmanoma ir tikriausiai kainuotų kalnus pinigų. Tačiau dabar tikrai turite neaprėpiamas galimybes išsirinkti namų kvapus, kurie nei kiek nebus prastesni nei šviežių gėlių kvapas. Mes nekalbame apie kiekviename prekybos centre parduodamus pigius, aerozolinius purškiklius, kurie turi stipriai išreikštą vanilės ar gėlių kvapą, nuo kurio skauda galvą ne tik Jums, bet ir Jūsų svečiams.

Siūlome atkreipti dėmesį į aukščiausios kokybės namų kvapus, kurie ne tik maloniai nuteiks, bet ir vienareikšmiškai prisidės prie Jūsų ypatingos namų atmosferos.

Kaip atskirti gerą namų kvapą nuo blogo?

Visų pirma, prastos kokybės namų kvapas visada pasižymi dirbtiniu aromatu. Paprastai tokį kvapą iš karto galite įvardinti labai tiksliai – kvepia obuoliais ar cinamonu.Iš vienos pusės, tai galbūt nėra taip ir blogai – Jūs norite, kad namai kvepėtų obuoliais, tokį kvapą pasirenkate, taip namai ir kvepia! Iš kitos pusės, toks lengvai atpažįstamas intensyvus kvapas gali sukelti įtarimą, kad juo kažką norite nuslėpti – pvz. blogą namų kvapą, galbūt pridegusį pyragą! Panašus jausmas apima, kai įlipate į kieno nors automobilį, stipriai kvepiantį vanile ir suprantate, kad čia kažkas nenatūralaus.

Aukštos kokybės, prabangūs namų kvapai yra sudėtingi, daugiasluoksniai ir be galo gerai subalansuoti iš keleto puikiai tarpusavyje suderintų ingredientų. Tokio tipo kvapai suteikia daug pojūčių, gali atrodyti, kad išskiria daugiau švaros ir šilumos namuose. Kai kurie jų šiek tiek išduoda citrusų aromatus, gali dvelkti mišku ar tiesiog sukelti malonius prisiminimus. Jų niekada nesumaišysite su paprastais, pigiais vanilės purškikliais. Toks ir yra pagrindinis prabangių namų kvapų išskirtinumas ir tai turėtų būti Jūsų pagrindinis tikslas.

Kaip maksimaliai išnaudoti namų kvapą?

Jeigu įsigijote prabangų namų kvapą, tačiau atrodo, kad jokio aromato jis neskleidžia – galbūt, netinkamai jį išnaudojate. Pastatykite buteliuką, kur nėra jokio pavojaus, kad jis bus išverstas, papiltas. Geriausia namų kvapus statyti prie lango, lubų ventiliatoriaus ar šildymo angos. Tai žymiai veiksmingiau paskleis kvapą po namus. Namų kvapo buteliuką pripildykite tik pusiau, ne visiškai pilną. Taip aromatui bus lengviau 
atsiskleisti. Nepamirškite kiekvieną savaitę apversti pagaliukų, kuriuos panardinate į namų aromatą. Kai pastebite, kad kvapas nebėra toks intensyvus, pakeiskite pagaliukus naujais.

Kokius namų kvapus rinktis kiekvienam namų kampeliui?

Virtuvėje naudokite citrusų kvapus, jie lengvai susidoroja su kepinių kvapais. Sakydami citrusinius, turime omenyje citrinų, laimų, apelsinų ar bergamočių aromatus.

Miegamajame siūlome rinktis atpalaiduojančius, geriausia levandų, rožių, ramunėlių ar sandalmedžių aromatus, kurie skatina miegą. Jeigu norite romantiškesnių kvapų, tuomet puikiai tiks gėlių, tokių kaip jazminai ar ylang ylang kvapai.

Svetainėje  geriausiai tiktų raminantys kedro ar sandalmedžio aromatai. Kadangi svetainėje praleidžiame daugiausiai laisvalaikio, kvapas ir atmosfera turėtų būti minkšta ir maloni. Kreminiai bei jaukūs medienos tonai tam tiktų idealiai. Sandalmedis, maišytas su levandų bei vanilės užuominomis leis atsipalaiduoti, jaustis patogiai ir tikrai neliks nepastebėtas jūsų svečių.

Biure. Labai populiaru įvairiausius namų kvapus puoselėti ir darbo vietoje, dažnai juos galime užuosti ir mažose, jaukiose parduotuvėlėse. Kažko jaukesnio, malonesnio dažnai norisi ir darbo vietoje. Čia karaliauja pipirmėtė. Naujausi tyrimai rodo, kad pipirmėtė išsiskiria raminančiu poveikiu, išsaugo budrumą, priverčia mažiau jaudintis, bei neleidžia skleistis nuovargiui ar nuoboduliui. 
Citrusai turi labai panašių savybių, todėl sumaišyti su pipirmėtėmis gali iš esmės pakeisti Jūsų biuro atmosferą. 

Parašykite komentarą: