Prekių krepšelis tuščias
Su kodu DAVINES20 -20% Davines produkcijai
Mühle Skutimosi rinkinys su stoveliu S 81 M 226 F | inbeauty.lt

Mühle Mühle Skutimosi rinkinys su stoveliu S 81 M 226 F

Skutimosi rinkinys su stoveliu S 81 M 226 F
Prekės kodas: S 81 M 226 F
Gamintojas: Mühle

  |  

91,50€
atsiskaitykite su
per 3 mėnesius po 30.5€
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Dviejų dalių skutimosi rinkinys su chromuoto metalo detalių akcentais:

  • natūralių barsuko plaukų skutimosi šepetėlis (M dydis);
  • Gillette® Fusion™ skustuvas;
  • chromuoto metalo stovas;

Aukštos kokybės poliesterio pluoštas yra sintetinė medžiaga, kurios paviršius kruopščiai atskirai apdorojamas. Medžiaga yra ideali išskirtinių aksesuarų gamybai, nes yra patogi laikyti, maloni liesti ir suteikia platų spektrą sodrių spalvų pasirinkimo bei laisvę dizainui. Norėdami pradėti naudoti skustuvą, drąsiai rinkitės būtent šį, kuris yra itin patogus laikyti. Kaip kiekvienas individualus darbas, šio skustuvo rankenos paviršius yra specialiai apdirbtas du kartus. Toks apdorojimo būdas suteikia puikų pojūtį skutantis ir užtikrina metų metus išliekančią dailią išvaizdą.

Natūralaus barsuko plauko skutimosi šepetėlis

Natūralus barsuko plaukas yra itin kokybiškas. Ši medžiaga lengvai atpažįstama dėl savo gana tamsios spalvos. Pavieniai plaukai yra šiek tiek storesni už kitus, tačiau minkšti ir lankstesni už šerius. Barsuko plauko skutimosi šepetėlis rekomenduojamas tiems, kurie ieško kokybės ir ilgaamžiškumo. Šis šepetėlis švelniai, tačiau intensyviai masažuoja odą taip suaktyvindamas kraujotaką. Šepetėliui plaukeliai atrenkami mechaniniu būdu, todėl atitinka aukščiausius kokybės standartus, kaip ir kiti "Muhle" gaminiai.

Gillette® Fussion galvutė

Naujausia Gillette® sistema, kurioje išdėstyti penki peiliukai. Ši konstrukcija užtikrina labai glaudų ir švelnų skutimąsi. Naudojimas paprastas net naujokams.


Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos