Prekių krepšelis tuščias
Su kodu YOURBEAUTY10 -10% *
Philips Hairclipper 5000 HC5610/15 PlaukŲ kirpimo mašinėlė, 1vnt | inbeauty.lt

Philips Philips Hairclipper 5000 HC5610/15 PlaukŲ kirpimo mašinėlė, 1vnt

Hairclipper 5000 HC5610/15 PlaukŲ kirpimo mašinėlė, 1vnt
Prekės kodas: 885561015080
Gamintojas: Philips

  |  

39,99€
Prekės šiuo metu neturime Prekės šiuo metu sandelyje neturime, tačiau galime Jus informuoti, kai prekė bus prekyboje.
Skambinkite mums:
Tel.: +370 615 22122
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Vienodai nukirpkite plaukus su technologijomis „DualCut“ ir „Trim-n-Flow Pro“. Naujas šukų dizainas neleidžia bet kokio ilgio plaukams įstrigti šukose, tad pabaigsite formuoti plaukus vienu kartu.

Plaukai nubyra ir kirpimas pagreitėja 2 kartus

Dėl pažangaus šukų dizaino nukirpti plaukai iškrenta iš peiliukų kerpant, todėl net ilgi plaukai neįstringa šukose. Pradėsite ir baigsite kirptis netrukdomi.

Dvigubai pagaląsti peiliukai 2 kartus greitesniam kirpimui

Kirpkite bet kokio tipo plaukus su mūsų pažangia „DualCut“ technologija: naujoviškas dvipusis kirpimo elementas, kerpantis plaukus dukart greičiau nei vienpusiai peiliukai.

Savaime pasigalandantys nerūdijančio plieno peiliukai

Savaime pasigalandantys nerūdijančio plieno peiliukai neįtikėtinai ilgalaikiai. Net po 5 metų jie kerpa taip, kaip tai darė pirmąją dieną.

Ilgio keitimo ratuku pasirinkite iš 28 ilgio nustatymų: nuo 0,5 iki 28 mm

Norėdami pasirinkti ir užfiksuoti norimą ilgį, pasukite ilgio keitimo ratuką. 2 reguliuojamos šukos kerpa 3–28 mm plaukus tiksliu 1 mm ilgio žingsniu. Naudokite kelių dienų barzdelės (2 mm) šukas trumpiems plaukams kirpti ar barzdai formuoti. Visiškai nuimkite šukas, norėdami visiškai švariai nukirpti 0,5 mm ilgiu.

Iki 75 min. naudojimosi be laido

Įkrovę galingą plaukų kirpimo mašinėlės akumuliatorių 8 val., kirpkite iki 75 min. be laido. Jums suteikiama maksimali galia ir laisvė.

100 % plaunama**, kad išvalytumėte lengvai ir greitai

Plaukų kirpimo mašinėlė nelaidi vandeniui, kad lengvai, be vargo išplautumėte po čiaupu. Gerai išskalaukite tik vandeniu, kad plaukų kirpimo mašinėlė visada veiktų taip, kaip pirmąją dieną.

Ergonominė rankena didesniam komfortui ir geresniam valdymui

„Hair Clipper Series 5000“ sukurta patogiai naudoti, laikyti ir lengvai valdyti. Dėl specialios tekstūros ir rankenos lengvai brauksite plaukų kirpimo mašinėlę ir apkirpsite visus galvos plaukus.

2 mm užspaudžiamos kelių dienų barzdelės šukos

Naudokite kelių dienų barzdelės (2 mm) šukas trumpiems plaukams ir (ar) barzdai kirpti.

Jokios priežiūros – sutaupytas laikas ir jokio vargo

Taupykite laiką ir naudokite ilgalaikius pasigalandančius peiliukus, kurie išlieka aštrūs kaip pirmąją dieną net po 5 metų. Plaukų kirpimo mašinėlė yra 100 % plaunama**, kad greitai ir lengvai išplautumėte po čiaupu.

2 metų garantija

Visi kūno priežiūros gaminiai sukurti naudoti ilgai. Jie parduodami su 2 metų pasauline garantija ir juos galima naudoti su įvairia įtampa.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos