Prekių krepšelis tuščias
-10% su kodu PERKU10* atrinktiems prekių ženklams

L'oreal Professionnel Absolut Repair Molecular Rinse-Off Serum Nuplaunamas atkuriamasis plaukų serumas, 250ml

L'oreal Professionnel Absolut Repair Molecular Rinse-Off Serum Nuplaunamas atkuriamasis plaukų serumas, 250ml | inbeauty.lt -30%
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Kai plaukai pažeidžiami, nukenčia jų molekulinė struktūra, sudaryta iš peptidų. Plaukai pradeda lūžinėti, praranda elastingumą bei lankstumą. Tačiau dauguma peptidų yra per dideli, kad juos būtų galima įvesti į pluoštą, dėl to žala plaukams beveiki negrįžtama. Mokslinis atradimas – Absolut Repair Molecular. Ištaisykite 2 metų žalą vos po vieno panaudojimo*. L’Oréal Advanced Research pirmą kartą pavyko suskaidyti peptidus ir įvesti jų sudedamąsias dalis atskirai į pluoštą**. Patekę į vidų jos atgaivina ir atkuria plauko molekulinę struktūrą***. 

  • NOVATORIŠKA TECHNOLOGIJA. Atkuria ne tik paviršių, bet ir vidines molekules. Išskirtinis nuplaunamas serumas, papildytas peptidų rišamąją medžiaga ir 5 aminorūgštimis, atstato plauko molekulinę struktūrą***, atkuria stiprumą, elastingumą bei lankstumą****. 
  • GILIAI ĮSISKVERBIA. Įkvėptas itin aktyvių odos priežiūros serumų, jis pranoksta įprastas atkuriamąsias kaukes ir giliai įsiskverbia į pluoštą, atkurdamas molekulinę jo struktūrą*** be jokios paviršinės dangos. 
  • GREITAS PASIKEITIMAS. Plaukai akimirksniu pasikeičia: tampa kur kas žvilgesni ir glotnesni, o būklė itin pagerėja*****. 
  • PROFESIONALI FORMULĖ. Serumo tekstūra akimirksniu įsigeria į pluoštą ir suteikia molekulinį atkūrimą*** neapsunkindama plaukų. 
  • REKOMENDUOJAMA VISŲ TIPŲ PLAUKAMS. Visų tipų pažeistų plaukų tekstūroms, dažytiems, šviesintiems ir natūraliems plaukams. 


*Instrumentinis pluošto makromolekulinės struktūros tyrimas po nuplaunamo serumo naudojimo. **Aminorūgštys ir peptidų rišamoji medžiaga ***Instrumentinis tyrimas po 15 nuplaunamo serumo panaudojimų ****Klientų tyrimas panaudojus šampūną, nuplaunamą serumą ir nenuplaunamą kaukę *****Instrumentinis tyrimas po šampūno ir nuplaunamo serumo naudojimo ******Analitins tyrimas po parengiamosios priemonės naudojimo ir 5 šampūno panaudojimų."

L'oreal Professionnel L'oreal Professionnel Absolut Repair Molecular Rinse-Off Serum Nuplaunamas atkuriamasis plaukų serumas, 250ml

Prekės kodas: 3474637188214
Gamintojas: L'oreal Professionnel

  |  

24,85€
35,50€
Pasirinkite savo miestą:
shipping_icon_pickup

Atsiėmimas parduotuvėje (0,00€)

Atsiimk parduotuvėje. Paruošime Ketvirtadienį, Kovo 07 d.

shipping_icon_past

Pristatymas į siuntų terminalą (0,00€)

Gauk į paštomatą. Pristatysime Penktadienį, Kovo 08 d.

shipping_icon_flat

Pristatymas nurodytu adresu (2,90€)

Gauk į namus. Pristatysime Penktadienį, Kovo 08 d.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos