Prekių krepšelis tuščias
Su kodu YOURBEAUTY10 -10% *
Philips Essential Air Styler HP8662/00 Plaukų formavimo prietaisas, 1vnt | inbeauty.lt

Philips Philips Essential Air Styler HP8662/00 Plaukų formavimo prietaisas, 1vnt

Essential Air Styler HP8662/00 Plaukų formavimo prietaisas, 1vnt
Prekės kodas: 8710103679288
Gamintojas: Philips

  |  

29,99€
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Lengvai kuriamos šukuosenos ir jonizuojanti priežiūra

Džiovinkite ir formuokite vienu metu. Su „Philips Air Styler Essential“ galėsite sukurti gražų, natūralų stilių ir tuo pat metu suteikti daugiau žvilgesio naudodami jonizuojančios priežiūros funkciją. 3 priedai yra tinkami tiek ilgiems, tiek trumpiems plaukams, todėl mėgausitės lengvai formuodami plaukus.

800 W modeliavimo galia – puikūs rezultatai

Šis 800 W šukuosenos formavimo prietaisas sukuria optimalų oro srautą ir švelnią džiovinimo jėgą, todėl kasdien džiaugsitės puikiais rezultatais.

Daugiau priežiūros su jonų kondic. blizgantiems, nesigarbanojantiems plaukams

Jonų kondicionavimas leidžia džiovinti plaukus jų neįelektrinant. Neigiami jonai purina plaukus, juos kondicionuoja, nuramina plauko kutikules, todėl plaukai tampa žvilgantys ir spindintys. Galėsite džiaugtis gražiais žvilgančiais, lygiais ir glotniais plaukais.

Temperatūros nustatymas „ThermoProtect“

„ThermoProtect“ temperatūros nustatymas – optimali džiovinimo temperatūra ir papildoma plaukų apsauga nuo perkaitimo. Galingas oro srautas nepakis, o geriausi rezultatai bus pasiekti saugiai.

38 mm šildomasis šepetys išlygina plaukus

Šildomasis šepetys yra ypač didelio 38 mm skersmens. Dėl vamzdelio pločio šiuo nuostabiu prietaisu sukursite puikių stilių ir garbanų.

2 metų garantija, galiojanti visame pasaulyje

Trys patogūs karščio ir greičio nustatymai, kad būtų lengviau valdyti

Norėdami džiaugtis galutiniu rezultatu, paprastai nustatykite norimą greitį ir temperatūrą. Trys lankstūs nustatymai sukuria kruopštų ir nuostabų stilių.

Lengva sukti plaukus, naudojant šepetį su įtraukiamais šereliais

Šis lengvai naudojamas karšto oro formuotuvas yra kartu ir modeliavimo šepetys, ir suktukas. Paspaudus mygtuką, šereliai įtraukiami į šepetį, todėl plaukai lengvai išslysta iš modeliavimo prietaiso, ir jūs galite džiaugtis gražiomis ir puriomis garbanomis.

38 mm „ThermoBrush“ šepetys glotniam sušukavimui ir bangoms

„ThermoBrush“ šepetys yra ypač didelio 38 mm skersmens. Dėl vamzdelio pločio jis yra tobulas formavimo prietaisas, skirtas glotniam sušukavimui ir bangoms.

22 mm „ThermoBrush“ šepetys skirtas lengvai sugarbanoti

„ThermoBrush“ šepetys yra nedidelio 22 mm skersmens. Dėl vamzdelio pločio jis yra tobulas formavimo prietaisas, skirtas lengvai sugarbanoti.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos