Prekių krepšelis tuščias
Su kodu YOURBEAUTY10 -10% *
Philips DryCare Advanced+ HPS920/00 Plaukų džiovintuvas, 1vnt | inbeauty.lt

Philips Philips DryCare Advanced+ HPS920/00 Plaukų džiovintuvas, 1vnt

DryCare Advanced+ HPS920/00 Plaukų džiovintuvas, 1vnt
Prekės kodas: 8710103625520
Gamintojas: Philips

  |  

81,99€
atsiskaitykite su
per 3 mėnesius po 27.33€
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Skirtas profesionaliai džiovinti ir modeliuoti

„Philips Hair Dryer Prestige Pro“ pasižymi 2300 W galia ir profesionaliu KS varikliu, kuris pasiekia iki 170 km/h*, t. y. jis yra 50 % greitesnis**. Su unikaliu modeliavimo ir apsauginiu koncentratoriumi profesionaliai modeliuosite neperkaitindami.

  • 2300 W;
  • AC variklis - 120km/h;
  • Jonizuojanti priežiūra;
  • Modeliavimo ir apsauginis antgalis;
  • Didelis oro greitis - iki 170km/h*
Profesionalus 2300 W siekiantiesiems puikių modeliavimo rezultatų

Šis profesionalus 2300 W plaukų džiovintuvas pučia galingą oro srovę. Derinant jėgą ir greitį, plaukų džiovinimas ir modeliavimas tampa greitesnis ir lengvesnis.

Mažiau pažeidimų naudojant modeliavimo ir apsauginį antgalį

Sukūrėme novatorišką ir unikalų modeliavimo ir apsauginį 6 mm antgalį, kad galėtumėte tiksliai modeliuoti plaukus ir rūpintis jais. Modeliuojant plaukus plonas antgalis yra arti plaukų ir kartais juos liečia. Prietaisas įkaista iki 180 °C ir gali pažeisti plaukus. Modeliavimo ir apsauginis antgalis atidaro atlanką, kai plaukai pradeda kaisti, taip sumažinamas papildomas karštis ir plaukai modeliuojami efektyviau.

Greitas džiovinimas, galingas kintamosios srovės variklis

Profesionaliame plaukų džiovintuve yra didelio našumo KS variklis, kuriuo pasiekiamas iki 170 km/h* oro greitis, t. y. jis yra 50 % greitesnis**. Jis skirtas profesionaliam, efektyviam darbui.

2300 W – didelė džiovinimo galia

Šis profesionalus 2300 W plaukų džiovintuvas pučia galingą oro srovę. Derinant jėgą ir greitį, plaukų džiovinimas ir modeliavimas tampa greitesnis ir lengvesnis.

2 ploni modeliavimo antgaliai nepriekaištingai šukuosenai: 6 mm ir 8 mm

Tobuli modeliavimo rezultatai su koncentratoriumi patenkins kiekvieno poreikius. 6 mm antgalis preciziškam modeliavimui ir maksimaliai priežiūrai bei 8 mm antgalis plaukams šukuoti ir poliruoti.

Šeši greičio ir karščio nustatymai optimaliai kontrolei

Lengvai nustatomas greitis ir temperatūra sukuria tobulą stilių. Šeši skirtingi nustatymai leidžia optimaliai ir tiksliai suformuoti šukuoseną.

Šalto oro funkcija jūsų šukuosenai formuoti

Būtina profesionali funkcija – „Cool Shot“ mygtuko dėka pučiama intensyvi šalto oro srovė. Ši funkcija naudojama norint užbaigti modeliuoti ir sukurti stilių.

Geriausia džiovinimo temperatūra su „ThermoProtect“

„ThermoProtect“ temperatūra yra optimali džiovinimo temperatūra ir suteikia plaukams papildomą apsaugą nuo perkaitimo. Galingas oro srautas nepakis, o geriausi rezultatai bus pasiekti saugiai.

Grožio salonų pripažintas 3 m laido ilgis

Grožio salonų pripažintas 3 m laido ilgis – patobulintas lankstumas ir paprastesnis naudojimas, todėl prietaisą galite naudoti bet kur.

Jonizuojanti priežiūra lygiems, nesigarbanojantiems ir žvilgantiems plaukams

Neigiami jonai apsaugo nuo plaukų įelektrinimo, kondicionuoja plaukus, nuramina plaukų šaknis, todėl plaukai labiau žvilga ir spindi. Galėsite džiaugtis glotniais, žvilgančiais ir tiesiais plaukais.

Daugiau priežiūros su modeliavimo ir apsauginiu koncentratoriumi

Naudodami unikalios konstrukcijos modeliavimo ir apsauginį koncentratorių su specialia sklende tiksliai sumodeliuosite ir pasirūpinsite plaukais. 6 mm antgalis priverčia sklendę atsidaryti, kai plaukai per daug įkaista. Taip išsklaidomas per didelis karštis ir padidinama modeliavimo galia.

„Ceramic“ technologija su infraraudonaisiais spinduliais – prižiūrėkite plaukus geriau

Keraminis elementas skleidžia tolimuosius infraraudonuosius spindulius, kurių švelni šiluma padeda džiovinti plaukus iš vidaus ir apsaugo juos nuo perdžiovinimo taip pat greitai ir efektyviai.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos