Prekių krepšelis tuščias
Su kodu VASARA10 -10%*
Philips EssentialCare BHC010/10 Plaukų džiovintuvas, 1vnt | inbeauty.lt

Philips Philips EssentialCare BHC010/10 Plaukų džiovintuvas, 1vnt

EssentialCare BHC010/10 Plaukų džiovintuvas, 1vnt
Prekės kodas: 8710103780380
Gamintojas: Philips

  |  

9,99€
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Naujasis plaukų džiovintuvas „Philips Essential Care“ yra gražus, kompaktiškas ir galingas. Su 1200 W galia džiovinsite švelniai ir greitai. Lankstūs puoselėjimo nustatymai skirti skirtingiems džiovinimo poreikiams patenkinti ir papildomai plaukams puoselėti.

1200 W švelnus džiovinimas – puikūs rezultatai

Šis 1200 W plaukų džiovintuvas sukuria optimalią oro srovę ir džiovinimo jėgą, todėl kasdien džiaugsitės puikiais rezultatais.

Antgalis sukoncentruoja oro srovę ir sukuria glotnų, žvilgantį stilių

Vėsaus oro nustatymas – itin švelnus džiovinimas

Vėsaus oro nustatymas leidžia džiovinti plaukus santykinai žemoje temperatūroje, apsaugant plaukus nuo pažeidimo. Ši funkcija ypač tinka ploniems ar pažeistiems plaukams. Tai puikus nustatymas karštam vasaros sezonui!

Sulankstoma rankena skirta lengvai transportuoti

Šio plaukų džiovintuvo rankena sulankstoma, todėl mažą ir kompaktišką plaukų džiovintuvą galima lengvai supakuoti ir visada turėti su savimi.

3 patogūs išankstiniai džiovinimo nustatymai skirtingiems poreikiams

Šis kompaktiškas plaukų džiovintuvas turi 3 iš anksto parinktus vėsaus, tausojančio arba greito džiovinimo šilumos ir greičio nustatymus.

Kompaktišką prietaisą patogu naudoti ir nešiotis

Kompaktiškas ir ergonomiškas plaukų džiovintuvas yra patogaus šiuolaikinio dizaino. Jis yra lengvas ir paprastai naudojamas.

Greito oro srauto nustatymas – efektyvus, bet švelnus džiovinimas

Greito oro srauto nustatymas (II) išsiskiria didesne temperatūra ir galingesniu oro srautu. Nors dydis kompaktiškas, su 1200 W galia plaukus išdžiovinsite efektyviai ir švelniai.

Temperatūros nustatymas „ThermoProtect“

„ThermoProtect“ nustatymas išsiskiria optimalia džiovinimo temperatūra ir papildoma apsauga. Su „ThermoProtect“ optimalaus oro srauto ir šilumos kombinacija plaukus išdžiovinsite greitai ir neperkaitindami, išlaikydami natūralią plaukų drėgmę, kad plaukai žvilgėtų ir atrodytų sveikai.

3 patogūs išankstiniai džiovinimo nustatymai skirtingiems poreikiams

Šis kompaktiškas plaukų džiovintuvas turi 3 iš anksto parinktus vėsaus, tausojančio arba greito džiovinimo šilumos ir greičio nustatymus.Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos