Prekių krepšelis tuščias
Philips AirFloss HX8438/01 Tarpdančių valymo prietaisas, 1vnt | inbeauty.lt

Philips Philips AirFloss HX8438/01 Tarpdančių valymo prietaisas, 1vnt

AirFloss HX8438/01 Tarpdančių valymo prietaisas, 1vnt
Prekės kodas: 8710103928560
Gamintojas: Philips

  |  

89,99€
Prekės šiuo metu neturime Prekės šiuo metu sandelyje neturime, tačiau galime Jus informuoti, kai prekė bus prekyboje.
Skambinkite mums:
Tel.: +370 615 22122
atsiskaitykite su
per 3 mėnesius po 30€
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Tiems, kurie naudoja tarpdančių siūlą nereguliariai, tarpdančių valymo prietaisas „AirFloss Ultra“ – lengviausias būdas veiksmingai išvalyti tarpdančius. „AirFloss Ultra“**** gali būti naudojamas su burnos skalavimo skysčiu arba vandeniu; klinikiniais tyrimais įrodyta, kad jis veiksmingai išvalo tarpdančius ir pagerina dantenų sveikatą.**

Pašalina iki 99,9 % apnašų***

„AirFloss Ultra“ gydomose zonose pašalina iki 99,9 % apnašų.***

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad tai taip pat veiksminga kaip ir tarpdančių siūlas, o jūs galėsite džiaugtis sveikomis dantenomis**

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad naudojant „Philips Sonicare AirFloss Ultra“ dantenos yra sveikesnės, kaip ir naudojant tarpdančių siūlą.** Sveikesnės dantenos per dvi savaites.

Padeda išvengti ertmių tarpdantėse

Su „Philips Sonicare AirFloss Ultra“ antgaliu švelniai išvalysite apnašas, kurių nepasiekėte šepetėliu, todėl tarpdančiuose nesiformuos ertmės.

Oro ir mikrolašelių technologija

Kliniškai patvirtinti rezultatai gauti pritaikius unikalią technologiją, kai naudojant orą ir burnos skalavimo skystį arba vandenį švelniai išvalomi tarpdančiai ir sritis prie dantenų.

Efektyvus antgalis

Naujasis „AirFloss Ultra“ antgalis valo dar stipresniu oro ir mikrolašelių srautu, todėl jis yra itin efektyvus ir ekonomiškas.

Pritaikomi trijų pliūpsnių nustatymai

„AirFloss Ultra“ antgalio purškimo galingumą galite reguliuoti taip, kaip jums patinka. Galite rinktis, kad spustelėjus įjungimo mygtuką būtų purškiama vieną, du arba tris kartus.

Lengvas būdas išsiugdyti sveiką įprotį

Tarpdančių valymas labai svarbus visos burnos sveikatai. Naudodami „AirFloss Ultra“ lengvai išvalysite giliuose tarpdančiuose esančias sritis ir išsiugdysite sveiką įprotį.

Išvalo per 60 sekundžių: nukreipkite, paspauskite, valykite!

Naudodami „AirFloss Ultra“ visą burną išvalysite greičiau nei per 60 sekundžių. Pasirinkite purškimo dažnumą (vienas, du arba trys) ir laikykite nuspaustą įjungimo mygtuką, jei norite naudoti nuolatinio automatinio pliūpsnio funkciją, arba nuspauskite ir atleiskite, jei norite naudoti rankinio pliūpsnio režimą.

Gaiva ir švara suteiks jums pasitikėjimo kiekvieną dieną

Pripildykite rezervuarą burnos skalavimo skysčio arba vandens, nukreipkite į norimą vietą ir spauskite mygtuką. Naudokite burnos skalavimo skystį, jei norite jausti gaivą ir sunaikinti mikrobus.

2-jų metų ribota garantija


Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos