Prekių krepšelis tuščias
Philips AirFloss Pro/Ultra Tarpdančių valymo prietaisas, 1vnt | inbeauty.lt

Philips Philips AirFloss Pro/Ultra Tarpdančių valymo prietaisas, 1vnt

AirFloss Pro/Ultra Tarpdančių valymo prietaisas, 1vnt
Prekės kodas: 8710103892823
Gamintojas: Philips

  |  

148,48€
atsiskaitykite su
per 3 mėnesius po 49.49€
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Sukurta nenuosekliai naudojantiems tarpdančių siūlą

Nenuosekliai naudojantiems tarpdančių siūlą „AirFloss Pro/Ultra“**** antgalis – lengviausias būdas veiksmingai išvalyti tarpdančius. „AirFloss Pro/Ultra“ gali būti naudojamas su burnos skalavimo skysčiu arba vandeniu; klinikiniais tyrimais įrodyta, kad jis veiksmingai išvalo tarpdančius ir pagerina dantenų sveikatą.**

Valymo ir balinimo režimas

Norite sutelkti dėmesį į apnašų šalinimą arba itin gerą dantų poliravimą, mes jums padėsime: valymo režimas puikiai valo, o balinimo režimas puikiai šalina paviršines dėmes.

Sujungia išmaniąją šepetėlio rankeną ir išmaniąsias šepetėlio galvutes

Technologija su integriniu lustu aptinka ir sinchronizuoja išmaniąją šepetėlio galvutę su išmaniąja rankena. Išmaniosios rankenos ir išmaniosios šepetėlio galvutės pora yra galingas derinys, dėl kurio veikia išmanieji keitimo priminimai.

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad tai taip pat veiksminga kaip ir tarpdančių siūlas, o jūs galėsite džiaugtis sveikomis dantenomis**

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad naudojant „Philips Sonicare AirFloss Ultra“ dantenos yra sveikesnės, kaip ir naudojant tarpdančių siūlą.** Sveikesnės dantenos per dvi savaites.

Pašalina iki 99,9 % apnašų***

„AirFloss Ultra“ gydomose zonose pašalina iki 99,9 % apnašų.***

Padeda išvengti ertmių tarpdantėse

Su „Philips Sonicare AirFloss Ultra“ antgaliu švelniai išvalysite apnašas, kurių nepasiekėte šepetėliu, todėl tarpdančiuose nesiformuos ertmės.

Oro ir mikrolašelių technologija

Kliniškai patvirtinti rezultatai gauti pritaikius unikalią technologiją, kai naudojant orą ir burnos skalavimo skystį arba vandenį švelniai išvalomi tarpdančiai ir sritis prie dantenų.

Efektyvus antgalis

Naujasis „AirFloss Ultra“ antgalis valo dar stipresniu oro ir mikrolašelių srautu, todėl jis yra itin efektyvus ir ekonomiškas.

Pritaikomi trijų pliūpsnių nustatymai

„AirFloss Ultra“ antgalio purškimo galingumą galite reguliuoti taip, kaip jums patinka. Galite rinktis, kad spustelėjus įjungimo mygtuką būtų purškiama vieną, du arba tris kartus.

Išvalo per 60 sekundžių: nukreipkite, paspauskite, valykite!

Naudodami „AirFloss Ultra“ visą burną išvalysite greičiau nei per 60 sekundžių. Pasirinkite purškimo dažnumą (vienas, du arba trys) ir laikykite nuspaustą įjungimo mygtuką, jei norite naudoti nuolatinio automatinio pliūpsnio funkciją, arba nuspauskite ir atleiskite, jei norite naudoti rankinio pliūpsnio režimą.

Gaiva ir švara suteiks jums pasitikėjimo kiekvieną dieną

Pripildykite rezervuarą burnos skalavimo skysčio arba vandens, nukreipkite į norimą vietą ir spauskite mygtuką. Naudokite burnos skalavimo skystį, jei norite jausti gaivą ir sunaikinti mikrobus.

Lengvas būdas išsiugdyti sveiką įprotį

Interproksimalinis valymas labai svarbus visos burnos sveikatai. Naudodami „AirFloss“ lengvai išvalysite giliose tarpdantėse esančias sritis ir išsiugdysite sveiką įprotį.

2-jų metų ribota garantija


Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos