Prekių krepšelis tuščias
Neakcijinėms prekėms -10% su nuolaidos kodu: ZOLINE10
Philips Sonicare A3 Premium All-In-One HX9092/11 Dantų šepetėlio galvutės, 2vnt | inbeauty.lt

Philips Philips Sonicare A3 Premium All-In-One HX9092/11 Dantų šepetėlio galvutės, 2vnt

Sonicare A3 Premium All-In-One HX9092/11 Dantų šepetėlio galvutės, 2vnt
Prekės kodas: 8710103963547
Gamintojas: Philips

  |  

29,99€
Prekės šiuo metu neturime Prekės šiuo metu sandelyje neturime, tačiau galime Jus informuoti, kai prekė bus prekyboje.
Skambinkite mums:
Tel.: +370 615 22122
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

„A3 Premium All-in-One“ šepetėlio galvutė yra vienintelė, kurios jums reikia, kad dantys būtų švaresni ir baltesni***, o dantenos – sveikesnės. Su šia šepetėlio galvute pašalinsite 20 k. daugiau apnašų*, iki 100 % dėmių** ir dantenos bus iki 15 k. sveikesnės vos per 2 savaites**

Pašalina iki 20 k. daugiau apnašų net sunkiai pasiekiamose vietose*

Patirkite mūsų geriausią apnašų šalinimą**** nepaisant valymo būdo. „Premium All-in-One“ šepetėlio galvutė turi tiksliu kampu pakreiptus šerelius, kad jie maksimaliai šalintų apnašas.

Iki 100 % daugiau pašalintų dėmių greičiau nei per dvi dienas***

Švelniai nuvalykite dėmes trikampėmis šerelių viršūnėlėmis, kurios skirtos dėmėms efektyviau valyti, nei tai galima atlikti apvaliais šereliais. Dėl tokios formos šereliai daugiau liečiasi prie dantų paviršiaus, kad dėmės būtų pašalintos efektyviau.

Iki 15 k. sveikesnės dantenos vos per dvi savaites**

Itin toli pasiekiantys šepetėlio galvutės šoniniai šereliai švelniai valo palei dantenų liniją, net jei dėmesį sutelkiate į dantis. Be to, šereliai lankstosi, kad padėtų išvengti per didelio spaudimo.

„Sonic“ valymas: efektyvaus valymo meistriškumo klasė

Nuvalykite apnašas naudodami „Sonic“ – mūsų efektyvaus ir švelnaus valymo technologiją. Valant dantis, iki 62 000 šerelių judesių ir dinaminis skysčio poveikis padeda išvalyti net sunkiai pasiekiamas vietas, kad burnoje jaustumėte išskirtinę gaivą ir švarą.

Jūsų šypsenai sukurta šerelių forma

Dėl lenkto profilio šereliai patenka tiksliai ten, kur reikia. Kruopščiai tobulinome ir sukūrėme „viskas viename“ variantą, pasižymintį išskirtine burnos priežiūra.

Sukurta specialistų galvojant apie jus

Ši šepetėlio galvutė „viskas viename“ yra mūsų plačiausių tyrimų ir tobulinimų gaminys. Mes suderinome odontologijos specialistų, burnos priežiūros specialistų, inžinierių ir dizainerių žinias, kad sukurtume šią visapusiškai priežiūrai skirtą šepetėlio galvutę.

Įstatoma galvutė, kad galėtumėte lengvai pakeisti

„A3 Premium All-in-One“ šepetėlio galvutė tobulai tinka „Philips Sonicare“ uždedamai rankenai (žr. toliau pateiktą sąrašą). Tiesiog uždėkite ir nuimkite – lengvai keiskite ir valykite.

Naudodamiesi galvutės pakeitimo priminimais valysitės geriausiai

Šepetėlio galvutė tampa mažiau efektyvi po 3 naudojimo mėnesių, tačiau „BrushSync“ funkcija apie tai praneš anksčiau, nei taip nutiks. Su „BrushSync“ funkcija veikiantis dantų šepetėlis numato jūsų naudojimą ir praneša, kai ateina laikas keisti galvutę.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos